EN
Visas kategorijas

Apakšstacijas projekts

Sākums>Inženieru darbuzņēmējs>Apakšstacijas projekts

Apakšstacijas projekts

Apakšstacijas projekts


Veicam transformatoru apakšstaciju EPC inženierprojektus, piegādājam transformatorus, slēdžus, vakuuma ķēdi, triecienizturīgu aprīkojumu utt. Veicam arī iekārtu uzstādīšanu, atkļūdošanu un tehnisko apmācību operatoriem.
Mēs varam projektēt un uzbūvēt slēdžu staciju, sērijas kompensācijas staciju, pārvades līniju; nodrošināt āra slēdžu un sadales iekārtu uzstādīšanas un atkļūdošanas pakalpojumus.   

Iesniedziet pieprasījumu
Pieteikums
Centralizēti vēja parki
Daļēji decentralizēti vēja parki
Dzīvojamais rajons
Pilsētas sabiedriskā transformācija
Rosīgs centrs
Automobiļu ražošana
Dzelzs un tērauda metalurģija
Būvniecība un nekustamais īpašums
Būvniecības elektroapgāde utt
Tipisks projekts
 • 1. 金驰能源材料有限公司110kV变电站EPC总承包 副本
  110kV apakšstacijas EPC līgumprojekts uzņēmumam Jinchi Energy and Material Co., Ltd.

  Šī projekta jauda ir 1×40 MVA +1×31.5MVA. HNAC nodrošina projektam projektēšanas, iekārtu ražošanas, uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pakalpojumus un veic projekta vienreizējo elektroenerģijas pārvadi 6 mēnešu laikā.

 • d5ab346746deb94d004ca648b8ab05c 副本
  90kV/10kV apakšstacija SOMETA, Senegāla

  SOMETA 90kV/10kV apakšstacija atrodas Senegālas galvaspilsētā Dakarā. Apakšstacijā jāpabeidz divas 90kV ienākošās līnijas, 6 izejošās līnijas 10kV, kā arī jāuzstāda un jānodod 8 MVA galvenā transformatora iekārta.

 • 手机型号去掉-3.青海湘和有色金属有限责任公司整体技术升级改造110kV变电站项目 副本
  Kopējais tehniskās modernizācijas un pārveidošanas 110kV apakšstacijas projekts

  Šis projekts ir 110kV apakšstacijas būvniecības projekts Qinghai Xianghe Nonferrous Metals Co., Ltd. vispārējai modernizācijai un pārveidošanai, cinka kausēšanas atkritumu nekaitīgai apstrādei un vērtīgu metālu visaptverošai atgūšanai. HNAC nodrošina visas stacijas primāro un sekundāro projektēšanu, aizsardzību, mērīšanu un kontroli, sistēmas piegādi un produktu uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā, projekts tika veiksmīgi nodots ekspluatācijā pēc visas stacijas pārveidošanas un būvniecības pabeigšanas 3 mēnešu laikā.

 • 4. 瓮安龙马磷业110kV变电站项目 副本
  Weng'an Longma fosfora rūpniecības 110kV apakšstacijas projekts

  Šis projekts ir 110kV apakšstacijas būvniecības projekts Longma Phosphorus Industry Co., Ltd. dzeltenā fosfora izplūdes gāzes visaptverošai izmantošanai. HNAC nodrošina jaunpievienotās intervāla datornovērošanas sistēmas un aizsardzības mērīšanas un kontroles projektēšanu, piegādi, uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā. sistēma šajā vietnē. Projekts pēc trīs mēnešu renovācijas un būvniecības veiksmīgi nodots ekspluatācijā un piegādāts elektrībai.

PASŪTĪJUMU

Populāras kategorijas