EN
Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums>Jaunumi

HNAC palīdzēja Huijanas rajona lauksaimniecības un ūdens biroja drenāžas sūkņu stacijai ekspluatācijas un apkopes prasmju apmācības nodarbība tika veiksmīgi noturēta

Laiks: 2021-04-27 Rezultāti: 322

Lai vēl vairāk uzlabotu Huiyang rajona drenāžas sūkņu stacijas ekspluatācijas un vadības personāla uzņēmējdarbības spējas un darbības prasmes un pielāgotos ūdenssaimniecības attīstības vajadzībām jaunajā situācijā. Pašlaik Huiyang rajona lauksaimniecības, lauku un ūdens aizsardzības birojs Huidžou pilsētā, Guandunas provincē (turpmāk tekstā "Lauksaimniecības un ūdens birojs") notika apmācības kurss par drenāžas sūkņu stacijas ekspluatācijas un apkopes prasmēm Jongliangā. Diwei pārvaldības birojs Huiyang rajonā.
Apmācību kursa atklāšanas ceremoniju vadīja Guandunas provinces Huidžou pilsētas Huijanas rajona Lauksaimniecības un ūdens biroja direktora vietnieks Liu Jaorongs. Attiecīgās personas, kas atbild par Lauksaimniecības un ūdens biroju, Liangjingas pilsētas Tautas valdību, Pingtan Town Tautas valdību, Pingtan Diwei pārvaldības biroju, Danshui upes Danao upi ar kopumā 32 uzņēmējdarbības mugurkaulu no Inženiervadības biroja un Yongliang Diwei pārvaldības biroja piedalījās apmācību.

图片 1


Lasīt tālāk:


Huijanas apgabala lauksaimniecības un ūdens biroja ūdenssaimniecības projektu pārvaldības vienībā kopumā ir 12 drenāžas stacijas, Danshui upes Danao upes pārvaldības birojs, Yongliang dambja pārvaldības birojs un Pingtan dambja pārvaldības birojs. Kopš 2021. gada janvāra Huazi Technology ir nodrošinājis 12 drenāžas stacijas Huijanas apgabalā ar iekārtu pārbaudēm, regulāru apkopi un regulāru apkopi, tostarp ūdens sūkņiem, motoriem, augstsprieguma un zemsprieguma iekārtām, datora uzraudzību un aizsardzību, līdzstrāvas sistēmām, vārtiem un pacēlājiem. Apkopes un profilaktiskās pārbaudes, kā arī sniedz pakalpojumus, piemēram, plūdu sezonas dežūru, ārkārtas glābšanu un tehnisko apmācību.

图片 2

图片 3

Iepriekšējais: 181 miljons! HNAC uzvarēja konkursā par elektromehānisko iekārtu piegādi un uzstādīšanu Kandaji hidroelektrostacijai Nigērā

Nākamais: [Retrogrāds, nobrauciet] HNAC Nauru viedtīkla projekts sākās raiti

Populāras kategorijas