EN
Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums>Jaunumi

[Labās ziņas] Oficiāli uzsākts HNAC Maoming Binhai New Area krāna ūdens investīciju uzņēmuma uzturēšanas pakalpojumu projekts

Laiks: 2020-12-18 Rezultāti: 217

Maoming Binhai New Area ūdensapgādes projektu ieguldīja un uzbūvēja Maoming Binhai New Area Urban Investment and Development Co., Ltd. un Ķīnas dzelzceļa septītā biroja Xi'an Company EPC ģenerāluzņēmējs Maoming Project Department of China Railway Seventh Bureau. HNAC nodrošināja visas projekta elektromehāniskās iekārtas, programmatūras platformas un aprīkojuma atbalsta pakalpojumus. Kas ir pārspējis līdzīgu projektu īsākā būvniecības laika rekordu.

图片 1

[HNAC sasniedz lielisku sasniegumu] Guangdong Maoming Binhai New Area ūdens rūpnīcas projekts pārspēja rekordu par īsāko būvniecības laiku līdzīgiem projektiem Guandunas provincē

Neatkarīgi no tā, vai jābrauc tūkstošiem jūdžu līdz projekta vietai epidēmijas laikā, lai nodrošinātu projekta virzību, vai klienta saprātīgā grafika saskaņošana, lai pabeigtu ūdensapgādes uzdevumu būvniecības procesa laikā, HNAC projekta tehniskās komandas profesionalitāte un stingrība ir ļāvusi. ieguva vienprātīgu klientu atzinību. Periodā klients pārbaudīja uzņēmuma inteliģentās ekspluatācijas un apkopes vadības servisa iespējas, augstu novērtēja uzņēmuma tehnoloģiju un vadības līmeni un parakstīja projektu uzturēšanas līgumu, lai turpinātu padziļināt sadarbību.

Atbilstoši projekta raksturlielumiem un mērogam uzņēmums izveidoja HNAC Technology Maoming Binhai New Area krāna ūdens projektu nodaļu, kas ir aprīkota ar projektu vadītājiem, iekārtu apkopes inženieriem un tehniskās apmācības inženieriem, lai nodrošinātu projekta aprīkojuma apkopes pakalpojumus un tīru ūdeni. saskaņā ar notekūdeņu kvalitātes standartiem regulāri veic ūdens attīrīšanas pakalpojumus. Tajā pašā laikā HNAC nodrošināja tehnisko apmācību attiecīgajam īpašnieka personālam un strādāja ar klientiem, lai Binhai New Area ūdens rūpnīcu izveidotu par etalonuzņēmumu Maomingā.

图片 2 副本

14. decembra rītā uzņēmumā Maoming Binhai New Area Water Investment Co., Ltd. (turpmāk tekstā) notika tehniskās apmācības klases atklāšanas ceremonija, kuras mērķis bija uzlabot attiecīgo darbinieku profesionālo līmeni kārtējā apkopes dienesta ietvaros. "Ūdens investīciju uzņēmums"). Pasākumā piedalījās ieguldījumu sabiedrības ģenerāldirektors Jangs Houde, HNAC viedās darbības un apkopes nodaļas ģenerāldirektora vietnieks Vu Sjaofans un Ūdens aizsardzības nodaļas ģenerāldirektora palīgs Li Donglins. Ceremoniju vadīja Cai Tingting, Water Investment Corporation Integrētās pārvaldības departamenta direktors.

图片 3 副本

Jangs Houde, ūdens investīciju uzņēmuma ģenerāldirektors, norādīja, ka ūdens investīciju uzņēmumam ir jābalstās uz ūdens nozares attīstības vajadzībām Binhai jaunajā apgabalā un jācenšas izveidot augstas kvalitātes ūdensapgādes darbību un darbību. platforma Binhai jaunajā apgabalā. HNAC sniegto ūdens iekārtu apkopes pakalpojumu nepieciešams uztvert kā iespēju apmācīt ūdens iekārtu ekspluatācijas un vadības talantus un mugurkaula spēkus, lai panāktu ūdensapgādes sistēmas neatkarīgu darbību, drošu ražošanas un apkopes vadību.

图片 4

Kā daudzu enerģiju IoT tehnoloģiju līderis HNAC ir apņēmības pilns būt "īpašnieku acīm un smadzenēm", nodrošināt daudzveidīgus un pielāgotus pirmās klases viedās ekspluatācijas un apkopes pārvaldības pakalpojumus un kopīgi rakstīt jaunu sadaļu ūdensapgādes biznesā Binhai jaunais apgabals.


 Lasīt tālāk:


Maoming Binhai New Area Water Supply Project (EPC) Jaunuzceltā ūdens rūpnīca atrodas Maoming Port Avenue un 325 National Road krustojumā Binhai New Area. Kopējā zemes iegādes platība ir aptuveni 109 akriem. Ūdens stacijas kopējais projektēšanas apjoms ir 100 tūkst.m³/d. Šī projekta būvniecības apjoms ir 50 tūkst.m³/d. Projektā tiek izmantota MTC-3W ūdens attīrīšanas viedā sistēma, lai kontrolētu visu ražošanas procesu, iesaistot vairākus galvenos uzņēmumus, tostarp elektrisko, mehānisko un ūdens attīrīšanu. Iekārtu darbībai, ekspluatācijai, apkopei, kļūdu novēršanai un apkopei ir jābūt aprīkotai ar profesionālu kvalifikāciju un vairāk ekspluatācijas vadības personāla ar augstu akadēmisko līmeni, darbības un apkopes prasmēm. HNAC nodrošina inteliģentus apkopes pakalpojumus ūdens rūpnīcai Binhai New Area, izmantojot tehnisko apmācību + iekārtu apkopi, lai nodrošinātu iekārtu un sistēmu efektīvu un drošu darbību.

Iepriekšējais: [Retrogrāds, nobrauciet] HNAC Nauru viedtīkla projekts sākās raiti

Nākamais: HNAC Technology veiksmīgi parakstīja Tanzānijas apakšstacijas EPC projektu

Populāras kategorijas