EN
Visas kategorijas

Vides aizsardzības un ūdens attīrīšanas projekts

Sākums>Inženieru darbuzņēmējs>Vides aizsardzības un ūdens attīrīšanas projekts

Vides aizsardzības un ūdens attīrīšanas projekts

Vides aizsardzības un ūdens attīrīšanas projekts


HNAC var nodrošināt visu inženiertehnisko līgumslēgšanas pakalpojumu, ieskaitot projektēšanu, iepirkumu un būvniecību, kā arī nodrošinām finansējumu, pamatojoties uz klientu prasībām.

Mēs esam piedalījušies daudzos notekūdeņu attīrīšanas EPC projektos, tostarp komunālo notekūdeņu attīrīšanas, poligonu infiltrāta attīrīšanas, notekūdeņu reģenerācijas attīrīšanas, rūpnieciskā ūdens attīrīšanas utt. Mēs varam arī izstrādāt un būvēt pašvaldības ūdensapgādes projektu, krāna ūdens apgādes projektu, pilsētas ūdensapgādes projektu, lauku dzeramā ūdens drošības projektu utt.

Iesniedziet pieprasījumu
Pieteikums
Pilsētas ūdens apgāde
Lauku dzeramais ūdens
Pilsētas un lauku ūdensapgādes integrācija
Paaugstināšanas sūkņu stacija, sekundārā ūdens apgāde
Komunālo notekūdeņu attīrīšana
Pilsētas sadzīves notekūdeņu attīrīšana
Notekūdeņu attīrīšana papīra rūpniecībā
Padziļināta ārstēšana farmācijas nozarē
Notekūdeņu attīrīšana dzelzs un tērauda rūpniecībā
Naftas ķīmiskā notekūdeņu attīrīšana
Visaptveroša kanalizācija industriālajā parkā u.c
Tipisks projekts
 • pr01
  Pašvaldības ūdens apgādes attīrīšana — Naņdzjinas Beihekou ūdens rūpnīca

  Beihekou ūdens rūpnīca ir pirmā mājas ūdens rūpnīca, ko pilnībā projektējuši un uzbūvējuši ķīnieši, un lielākā Nanjingā un viena no lielākajām ūdens rūpnīcām Ķīnā. Ar ūdens apgādes apjomu 1.2 miljoni t/d, tas piegādā vairāk nekā pusi ūdens Nanjing pilsētas teritorijā. Tā izmanto flokulācijas un sedimentācijas metodi + filtrēšanu un dezinfekciju kā galveno procesu, kā arī automātisko vadības sistēmu visa auga uzraudzībai.

 • pr02
  Pašvaldības notekūdeņu attīrīšana — Čangšas Kaifu rajona notekūdeņu rūpnīca

  Projekta jauda tika palielināta līdz 300,000 1 tonnām dienā, un pēc modernizācijas notekūdeņu kvalitāte sasniedza 3. līmeņa standartu. Tas izmanto MSBR+BAF galvenajam procesam un DCS, lai realizētu XNUMXD uzraudzību.

 • 石化-利华益炼油 副本
  Rūpniecisko notekūdeņu attīrīšana — Lihuayi grupas atsāļotā ūdens sistēma

  Projekts, kura jauda ir aptuveni 4000 m³/h un galvenais process ir MMF+UF+DRO+EDI, šobrīd ir viens no lielākajiem projektiem Ķīnā, kurā tiek izmantota pilnas membrānas metode, un pirmais projekts, kurā kā ūdens avots tiek izmantots Dzeltenās upes ūdens. pilnas membrānas metodes, lai ražotu atsāļotu ūdeni kā katla padeves ūdeni.

 • 湘醴盐化 副本
  Rūpnieciskā tīrā ūdens attīrīšana — Xiangli sālīšanas un sāls iegūšanas sistēmas atjaunošanas projekts Hunaņā

  Projekts ir uzstādīts ar 1 15MW tvaika turbīnas ģeneratora komplektu un konstruēts ar 2x40t/h atsāļotā ūdens staciju, kas izmanto multivides filtru + ultrafiltrāciju + divpakāpju reversās osmozes + EDI procesu, lai ražotu papildu ūdeni 2 komplektiem. 75t/h vidējas temperatūras un vidēja spiediena (3.82Mpa, 450°C) CFB katlu agregāti. Apstrādātā ūdens kvalitāte pēc apstrādes atbilst GB/T 12145-2016 prasībām.

 • 晨鸣纸业 副本
  Reģenerētā ūdens atkārtota izmantošana — Chenming Group reģenerētā ūdens pārstrādes EPC projekts

  Ar jaudu 110000 70 m³/d, tas ir lielākais ūdens pārstrādes projekts papīra rūpniecībā Ķīnā ar reģenerētā ūdens reģenerācijas līmeni vairāk nekā 19.04%, ūdens patēriņu 19.04 miljonus m³/gadā un notekūdeņu izplūdes samazinājumu par XNUMX miljoniem. m³/g.

 • 蒙西工业园 副本
  Nulles izplūdes projekts – Mengxi Industrial Park notekūdeņu attīrīšanas un nulles izplūdes projekts

  Mengxi industriālā parka kopējā plānotā platība ir 140 XNUMX ㎡. Pēc vietējā vides aizsardzības biroja pieprasījuma parka notekūdeņu attīrīšanas iekārtu notekūdeņi ir atkārtoti jāizmanto, bet nav jānovada, bet koncentrētais sālījums jāiztvaicē, bet nav jānovada. HNAC un tā meitasuzņēmums Grant nodrošināja projektam modernus notekūdeņu attīrīšanas un nulles izplūdes risinājumus.

 • 苏银工业园
  Yinchuan Suyin industriālā parka reģenerēts ūdens atkārtotas izmantošanas projekts

  Projektā ar mērogu 12,500 XNUMX m³/d kā galvenais process notekūdeņu attīrīšanas iekārtas aizmugurējās daļas atjaunošanai tiek izmantota ultrafiltrācija + divpakāpju reversā osmoze + MVR iztvaicēšana un kristalizācija. Ūdens kvalitāte pēc apstrādes sasniedz zemes virsmas standartu III.

PASŪTĪJUMU

Populāras kategorijas