EN
Visas kategorijas

Kompanijas profils

Sākums>Par HNAC>Kompanijas profils

HNAC Technology Co., Ltd. (Akcijas kods: 300490) ir liels biržas sarakstā iekļauts grupas uzņēmums, kas nodrošina vispārējus risinājumus ūdens taupīšanai, elektroenerģijai, vides aizsardzībai un ūdens attīrīšanai, kā arī rūpnieciskai kontrolei utt. HNAC ir 6 bāzes Čangšā, Pekinā, Uhaņā. un Shenzhen pilsēta, Ķīna, kurām ir ārvalstu filiāles un biroji Centrālāfrikas Republikā, Čīlē, Pakistānā, Indonēzijā, Uzbekistānā un Zambijā.


HNAC ir globālā tirgus daļa elektrostaciju un sūkņu staciju automatizācijas vadības iekārtu tirgū, kas ir Apvienoto Nāciju Organizācijas Rūpniecības attīstības organizācijas Starptautiskā mazo hidroelektrostaciju centra vadības iekārtu ražošanas bāze. HNAC ir Starptautiskās Hidroenerģijas asociācijas biedrs un pilnvarots kā galvenais izstrādātājs vairāk nekā 10 Ķīnas valsts nozares standartiem ūdens taupības, hidroenerģijas un jaunās enerģijas jomā.


HANC ir gandrīz 30 gadu ilga projektu ieviešanas pieredze ar visaptverošām pakalpojumu iespējām, piemēram, apsekošanu un projektēšanu, iekārtu ražošanu, inženiertehnisko ieviešanu, inteliģentu darbību un apkopi, kā arī investīcijām un finansēšanu.

Populāras kategorijas